Właściciel
Maciej Marciniak
Telefon: 600 344 498
E-mail: mar-pol.poznan@wp.pl

 

Właściciel
Piotr Marciniak

Telefon: 662 127 077
E-mail: mar-pol.poznan@wp.pl

 

Dyrektor Handlowy
Piotr Maliński
Telefon: 696 848 631
E-mail: piotr.malinski@marpolslodycze.pl

Dyrektor ds. Zakupów
Robert Gulik
Telefon: 798 279 153
E-mail: robert.gulik@marpolslodycze.pl

Księgowa
Justyna Wolska
Telefon: 512 292 045
E-mail: justyna.wolska@marpolslodycze.pl

Kierownik Magazynu
Artur Zieniuk
Telefon: 512 291 988
E-mail: artur.zieniuk@marpolslodycze.pl

Asystentka w Dziale Handlowym
Honorata Toporowicz
Telefon: 512 291 917
E-mail: honorata.toporowicz@marpolslodycze.pl

Przedstawiciel Handlowy
Mariusz Pietrykowski
Telefon: 798 677 554
E-mail: mariusz.pietrykowski@marpolslodycze.pl
Teren działania: Gniezno + Konin

Przedstawiciel Handlowy
Tymoteusz Pflanz
Telefon: 604 255 485
E-mail: tymoteusz.pflanz@marpolslodycze.pl
Teren działania: Poznań + okolice

Przedstawiciel Handlowy
Paweł Rochowiak
Telefon: 506 232 595
E-mail: pawel.rochowiak@marpolslodycze.pl
Teren działania: Poznań + okolice

Przedstawiciel Handlowy
Tomasz Żyła
Telefon: 506 989 448
E-mail: tomasz.zyla@marpolslodycze.pl
Teren działania: Gniezno + Piła

Przedstawiciel Handlowy
Rafał Hałupka
Telefon: 666 810 650
E-mail: rafal.halupka@marpolslodycze.pl
Teren działania: Leszno + okolice

Przedstawiciel Handlowy
Mateusz Pawlikiewicz
Telefon: 798 279 300
E-mail: mateusz.pawlikiewicz@marpolslodycze.pl
Teren działania: Leszno + okolice   

Przedstawiciel Handlowy
Łukasz Prałat
Telefon: 510 809 558
E-mail: lukasz.pralat@marpolslodycze.pl
Teren działania: Leszno + okolice